ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИПЛАТИ ВКЛАДНИКАМ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІНРОСТБАНК» ЗА ДОГОВОРАМИ БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ, СТРОК ДІЇ ЯКИХ ЗАКІНЧИВСЯ ПО 16 ЛИПНЯ 2014 РОКУ ВКЛЮЧНО, ТА ЗА ДОГОВОРАМИ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

З 19 серпня 2014 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФІНРОСТБАНК» (далі - АТ «ФІНРОСТБАНК») починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився по 16 липня 2014 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через установи Публічного акціонерного товариства «ІМЕКСБАНК» (далі - АТ «ІМЕКСБАНК»).

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи АТ «ІМЕКСБАНК» з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 16 липня 2014 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ФІНРОСТБАНК» — www.frb.com.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефоном у АТ ФІНРОСТБАНК»: 38 (048) 716-93-50, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) та у АТ «ІМЕКСБАНК»: 0 800-505-553.